NIO auto ukazuje pohodlí s budoucností dopravy pomocí nejen pomocí autonomních vozidel, ale také taxi, které si budete moci objednat z pohodlí domova. Design NIO auta vás okouzlí nejen kvalitou provedení ale i mnoha funkčními prvky, které vám zpříjemní cestu, NIO využije IOTA systémy, které se postarají o to, aby jste se vyhnuli zbytečným kolonám a zároveň vám pomohou při zaparkování nebo výměně baterie.

 

NOMI asitent si s vámi rád popovídá a upozorní pokud budete potřebovat dobít nebo vyměnit baterii, pustí vám hudbu, otevře okýnka a pomůže s tím jak auto ovládat, např nastavení teploty, která je vám pohdlná pro řízení. Bude tam proto, aby vám ušetřila čas a vytvočila pohodlí pro cestu. Dokonce vám zatančí, když si pustíte vaši oblíbenou hudbu. Postará se vám o příjemný zážitek z jízdy. Také vám umožní nastavit si intenzitu osvětlení uvnitř auta. Časem se postará i o mnohem více i o autonomní řízení.

 

Výměna vybité baterie za nabitou potrvá okolo pěti minut a nezabere vám více než 10 minut, stejně jako u běžného tankování. NIO vás také překvapí kvalitou provedení interiéru. NIO také mile překvapí s dojezdem až do 1000 km. NIO také nabídne více variant pro osobní nebo rodinné cestování včetně sportovního auta, stejně tak prostorné auto pro rodinu s dětmi. Každý si bude moci vybrat. Díky kvalitě , kterou nabízí, budou vítanou novinkou na světových trzích.

 

NIO barvy si budete moci vybrat v osmi barvách, které najdete v polární záři, inspirace v těchto barvách přírody a vesmíru doplní celkový příjemný dojem který vám NIO nabídne.

V základu NIO nabídne 8 barev inspirovaných přírodou.

 

 

 

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x